Naša spoločnosť je autorizovaný distribútor výkonových polovodičových súčiastok z produkcie spoločností Hitachi Energy Praha (bývalé POLOVODICE, a.s.) a Hitachi Energy Lenzburg, Švajčiarsko.
História Súčasnosť Produktový program Referencie Kontakt
Naši partneri:

Hitachi Energy   AEF


Produktový program


Produktový program je v sučasnosti a aj pre další rozvoj spoločnosti definovaný v dvoch hlavných projektoch:


1. Polovodičové výkonové prvky - Diódy, Tyristory, Chladiče
      Dodávame výkonové polovodičové súčiastky s rozsahom prúdu do 12 000 A a napätia do 6 000 V. Ďalej dodávame chladiče a príslušenstvo pre výkonovú elektroniku. Dynamicky sa rozvíja oblasť aplikácií, zahrňujúca výrobu výkonových polovodičových jednotiek a meničov. Nami dodávané výrobky sú charakteristické vysokou kvalitou, dlhou životnosťou a prevádzkovou spoľahlivosťou.
2. Frekvenčná regulácia - Frekvenčné meniče
      Ponúkame Vám výrobky skupiny HITACHI z oboru meničov frekvencie, programovateľných automatov a operátorských panelov. Ďalej v našom portfóliu nájdete produkty spoločnosti SOLCON (Izrael), predovšetkým sa jedná o softštartéry pre rozbeh asynchrónnych motorov. Na všetky dodávané produkty poskytujeme kvalifikovanú technickú podporu prostredníctvom našich pracovníkov s dlhodobými skúsenosťami v obore. Spoločnosť sa vedľa priameho predaja, distribúcie produktov HITACHI a SOLCON a ich servisu, zaoberá tiež engineeringom v obore regulované elektrické pohony a priemyselná automatizácia pracovných strojov a výrobných liniek.
HISTÓRIA | SÚČASNOSŤ | PRODUKTOVÝ PROGRAM | REFERENCIE | KONTAKT
Copyright © ZTS ELTOP, s.r.o.